piątek, 18 kwietnia 2014

Z moimi włosami jest lepiej! Czy to już działa Vichy Dercos Neogenic?

Zanim opiszę benefity, jakich doświadczyłam w związku z karmieniem naturalnym, napiszę słów kilka dla mających kłopoty z włosami.
Jestem po dwóch tygodniach kuracji Vichy Dercos Neogenic, czas więc na krótki raport. O jej początkach możecie przeczytać TUTAJ
Co mogę powiedzieć po 14 dniach stosowania preparatu? Mimo, że pochopnie nie wyciągam wniosków muszę przyznać, że chyba wypada mi mniej włosów, a właściwie wypada całkiem niewiele.
Zastanawiałam się czy to skład preparatu (którego głównym zadaniem jest bardziej stymulacja wzrostu nowych włosów niż przeciwdziałanie wypadaniu włosów - w tym drugim celu Vichy proponuje inną kurację, a mianowicie Vichy Dercos AMINEXIL PRO Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów), czy może fakt wykonywania masażu aplikatorem dołączonym do preparatu, jest odpowiedzialny za zmniejszone wypadanie włosów. Jednak, niezależnie od tego czy to skład, czy aplikator i masaż nim wykonywany, stymulujący mikrokrążenie i dotleniający skórę głowy - fakt stosowania Vichy Dercos Neogenic tego dokonał!
Na tzw. baby hair, czyli krótkie nowe włosy, jeszcze za wcześnie, ale jeśli je dostrzegę - niezwłocznie dam znać:) Zresztą zaprezentuję dokumentację zdjęciową.

A dla osób szczególnie zainteresowanych tematem zdrowych włosów i tych, którzy chcą zrozumieć dlaczego preparat Vichy Dercos Neogenic jest innowacyjny zamieszczam linki do ciekawych artykułów:
http://www.vichy.pl/artykul/budowa/a13576.aspx?ArticleCode=ALOPECIA_ARTICLE01_PL
http://www.vichy.pl/artykul/przypadek-1/a13581.aspx?ArticleCode=ALOPECIA_ARTICLE06_PLUA-48159015-1